• +420 737 934 960 , +420737934960 Možné formáty čísla:
  • 222 Počet hledání:
  • 06.04.2020 Naposledy hledáno:
  • Průměrné hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 2 Počet komentářů:
  • 26.03.2020 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla 737934960 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 737934960. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle 737934960 napsali:

  • Dobrý den, chodí mi neustále spamy jako reakce na inzeráty. Také bohužel...
  • neustále řešena správními orgány pro přestupky a delikty. Kriminálnice P...
datum komentář ip adresa
26.03.2020
neustále řešena správními orgány pro přestupky a delikty. Kriminálnice POZOR!!!!kontakt s touto osobou je velmi nebezpečný
Firma vymáhající dluhy Obtěžující
90.178.*.*
03.02.2020
Dobrý den, chodí mi neustále spamy jako reakce na inzeráty. Také bohužel toto je dílem osoby - spamuje do emailů, pomlouvá intrikuje, a je všelijak vyšinutá! V Ostravě v obchodech, nákupních centrech, saunách a v dalších zařízeních, kde jde o velkou kumulaci lidí, pohybuje se tam závadná osoba, psychopatka Vera Nusm. 66 let, loví lidi za účelem zneužití jejich důvěry a namočení do nějakého podvodu s cílem krádeže osobní identity nebo jiného nespecif. podvodu. Jde o ženu s rakouským pasem,uplatňující agresívní styl jízdy autem, trpící syndromem obsedantně kompulsívní poruchou chování, která se projevuje tím, že je nápadně roztěkaná,nervozní,nevydrží stát na 1místě, neustále musí intrikovat, obtěžovat lidi, s cílem zajistit si jejich pozornost.
Krom toho na internetu zahlcuje email.schránky nevyžád.reklamou, vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty!Působí zhoubně na Ostravsku/v Radvanicích/ šmírovala i tamní občany/v nákupních centrech /OV, FM, Havířov, a okolí/ šmíruje lidi, fotí si a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření!
Obtěžuje falešnými zprávami i na jiných webech, posílá škodlivé kody apod.
Obtěžuje a pronásleduje lidi pro ni neznámé, aby někoho pomluvila a očernila, i v místě bydliště. Vhazuje vzkazy, obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Řešena správními orgány v MS kraji, policií a vedením obcí!
Vyhledává si oběti a používá lidi k manipulacím a šíření intrik. Normální vztahy s lidmi navazovat neumí!
Firma vymáhající dluhy Nebezpečné
90.178.*.*

Další podobná telefonní čísla