• +420 730 779 176 , +420730779176 Možné formáty čísla:
 • 808 Počet hledání:
 • 07.06.2020 Naposledy hledáno:
 • Průměrné hodnocení:
  4 - Obtěžující
 • 7 Počet komentářů:
 • 03.10.2019 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla 730779176 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779176. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle 730779176 napsali:

 • A nebylo to taky tohle číslo? T-Mobile - 737 934 960 - 66 let Vera Nusm...
 • Upozornění na 70ti letou vyžilou psychopatku z Ostravy - V případě dalš...
 • Paní se silně moravským přízvukem se nejprve dotazuje na věk. "jste mlad...
 • Nebrat, nebo hned ukončit. Představí se jako někdo z klientského centra ...
 • Klientské centrum, ale čeho ? Upozornil na nahrávaní telefonátu a hned s...
 • Klientské centrum (čeho to ale neodpoví), snaží se přebouchnout pojistné...
 • Zkouší, neodpovídá a to se opakuje několikrát za den - má zábavu v obtěž...
datum komentář ip adresa
03.10.2019
Paní se silně moravským přízvukem se nejprve dotazuje na věk. "jste mladší 55 let?"
pak vyzvídá a nabízí kvalifikované posouzení jakýchkoliv pojistných smluv co mám a nabízí vyhledání hrubých chyb v těchto smlouvách.
Vzápětí nastíní následné neplnění ze strany pojišťoven v případě pojistné události.
Zastupuje prý společnost "Klientské centrum"

při položení více konkrétních dotazů z mé strany se z nejprve příjemného hlasu přesunula k odsekávání, následně psychicky "vypadla z role" a po chvíli mi sama zavěsila.

Doporučuji toto tel. číslo vůbec nezvedat - ztráta času.


Telemarketing Obtěžující
81.90.*.*
02.10.2019
A nebylo to taky tohle číslo? T-Mobile - 737 934 960 - 66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod)
Neznámý Neutrální
194.228.*.*
01.10.2019
Nebrat, nebo hned ukončit. Představí se jako někdo z klientského centra správy všech vašich pojistných smluv, a hbitě vám oznámí, Že jste vyhráli víno, a jaké že ate raději, bílé ci červené. Asi bude chtít info o pojistkach a pokusí se je prebouchat, ale az tam jsme se spolecne nedostali :) Na dotaz jménem koho přesně vola, kde vzala číslo a jak tedy ví jaké pojistky mám uzavřené, se její chování rapidně změnilo do útočného a agresivniho. Ozente se gdpr, pohrozte a pošlete ji do pr..el.
Neznámý Nebezpečné
194.228.*.*
21.09.2019
Upozornění na 70ti letou vyžilou psychopatku z Ostravy -
V případě dalších inzerentů varuji před osobou z Ostravy -jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jménem Věra N. řídící červené auto zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. Např. vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty i smyšlenými telefonáty.
Působí zhoubně na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření!
Obtěžuje falešnými zprávami i na jiných webech, posílá škodlivé kody apod.
Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% !
Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka!
Nedá pokoj ani po 3 letech,kdy s ní je ukončen veškerý kontakt!

Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají!
Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI!
Tato stará feťačka má registraci na erotických kanálech a neustále posílá malware emailem.
PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!!
SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!
Neznámý Obtěžující
194.228.*.*
19.09.2019
Klientské centrum, ale čeho ? Upozornil na nahrávaní telefonátu a hned se ptá zda už vám bylo x let. Zajímají se o pojistky, podivné.
Neznámý Obtěžující
188.134.*.*
19.09.2019
Klientské centrum (čeho to ale neodpoví), snaží se přebouchnout pojistné smlouvy.
Telemarketing Nebezpečné
194.213.*.*
16.09.2019
Zkouší, neodpovídá a to se opakuje několikrát za den - má zábavu v obtěžování...
Neznámý Obtěžující
88.102.*.*

Další podobná telefonní čísla