• +420 703 668 788 , +420703668788 Možné formáty čísla:
  • 9 Počet hledání:
  • 06.04.2020 Naposledy hledáno:
  • Průměrné hodnocení:
    5 - Nebezpečné
  • 2 Počet komentářů:
  • 26.03.2020 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla 703668788 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 703668788. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle 703668788 napsali:

  • A nejde o tutéž osobu? V Ostravě v obchodech, nákupních centrech, sauná...
  • ZLODĚJ A PODVODNÍK!! Velikým obloukem se vyhněte tomuto člověku!! Nedopo...
datum komentář ip adresa
26.03.2020
A nejde o tutéž osobu? V Ostravě v obchodech, nákupních centrech, saunách a v dalších zařízeních, kde jde o velkou kumulaci lidí, pohybuje se tam závadná osoba, psychopatka Vera Nusm. 66 let, loví lidi za účelem zneužití jejich důvěry a namočení do nějakého podvodu s cílem krádeže osobní identity nebo jiného nespecif. podvodu. Jde o ženu s rakouským pasem,uplatňující agresívní styl jízdy autem, trpící syndromem obsedantně kompulsívní poruchou chování, která se projevuje tím, že je nápadně roztěkaná,nervozní,nevydrží stát na 1místě, neustále musí intrikovat, obtěžovat lidi, s cílem zajistit si jejich pozornost.
Krom toho na internetu zahlcuje email.schránky nevyžád.reklamou, vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty!Působí zhoubně na Ostravsku/v Radvanicích/ šmírovala i tamní občany/v nákupních centrech /OV, FM, Havířov, a okolí/ šmíruje lidi, fotí si a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření!
Obtěžuje falešnými zprávami i na jiných webech, posílá škodlivé kody apod.
Obtěžuje a pronásleduje lidi pro ni neznámé, aby někoho pomluvila a očernila, i v místě bydliště. Vhazuje vzkazy, obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Řešena správními orgány v MS kraji, policií a vedením obcí!
Vyhledává si oběti a používá lidi k manipulacím a šíření intrik. Normální vztahy s lidmi navazovat neumí!
Neznámý Nebezpečné
90.178.*.*
25.03.2020
ZLODĚJ A PODVODNÍK!! Velikým obloukem se vyhněte tomuto člověku!! Nedoporučuji jakýkoliv obchod!! Pán chtěl zdroj z mé nabídky, ukecával mě na slevu, nakonec jsem mu částečnou slevu dal, s tím že dostal slevu jak na zdroj tak i na dopravu. Dorazil jsem na nepeknou ubytovnu, kde mi začal nabízet jakésy vonavky jako kompenzaci, nasledne mi chtel dat nizsi castku nez jake jsme se domluvili a pres slevu. Dle jeho slov, ber nebo nech bejt. Ptam se ho, kdo mi ted zaplatim dopravu, kterou za sluzebni auto budu muset uhradit? Bez zajmu. Pan mi tvrdil, ze to che pro syna, jak je to nutne atd, chtel jsem udelat dobry skutek a vyjit panovi vztric i s dovozem. Je to ciste ma chyba, ale chci pred timto individuem upozornit ostatni slusne lidi!! Vyvarujte se jakemukoliv konktaktu s timto clovekem!!
Neznámý Nebezpečné
213.226.*.*

Další podobná telefonní čísla