• +420 399 499 968 , +420399499968 Možné formáty čísla:
 • 994 Počet hledání:
 • 30.01.2023 Naposledy hledáno:
 • Průměrné hodnocení:
  5 - Nebezpečné
 • 7 Počet komentářů:
 • 30.05.2016 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla 399499968 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 399499968. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle 399499968 napsali:

 • NO PŘESNĚ..DALŠÍ OSTRAVSKÁ PODVODNÁ FIRMA CO PARAZITUJE NA FIRMÁCH..ZA N...
 • Dnes jsem měla podobný hovor s paní Sosnovcovou údajně ze společnosti CV...
 • Zavolali dneska - mám podezření že jsou to ti samí, co nabízeli ten nesm...
 • Ano i já byl dnes "certifikován" z čísla 399499968.... Převod fikti...
 • Hovor se týkal jakého si prověřování internetových recenzí na ubytování....
 • toto číslo mi volalo dvakrát - falešný dotaz na energetický štítek bytu ...
 • Nabízejí nějaký nesmyslný certifikát. Cílem je pravděpodobně vás napálit...
datum komentář ip adresa
30.05.2016
Ano i já byl dnes "certifikován" z čísla 399499968....
Převod fiktivního družstevního bytu a dotaz na energetický štítek a kdo platí daň...
Prý jsem uspěl a po zaplacení 2994 dostanu skleněnou vázu, certifikát a elektronickou vizitku na jejich stránkách...
Volat se prý na toto číslo nedá, ale oni mně sami zavolají nebo mám odpovědět na poslaný e-mail...
Začíná být těch obtěžujících hovorů čím dál víc.
Neznámý Obtěžující
88.103.*.*
23.05.2016
toto číslo mi volalo dvakrát - falešný dotaz na energetický štítek bytu a postupy při převodu bytu - a zase hodnotitelská agentura tajný klient - přijde mi to hodně neseriozní se za někoho vydávat.
Průzkum Nebezpečné
85.70.*.*
20.05.2016
Zavolali dneska - mám podezření že jsou to ti samí, co nabízeli ten nesmysl "Prověřená firma", nejsou jediní, asi jim to vychází. Teď jsou jako"telefontajemnehoklienta" - paní říkala, že je to projekt evropské unie. Asi si říká, že jim každá ptákovina projde. Byla velice slušná, opravdu tak pěkně ze mě peníze dlouho nikdo nevytahoval. Tak jsem si to jejich povídání nechala napsat do mailu. Chtěli 3tisíce za nějakou plaketku a mají tam kontakt, který když zadáte do googlu, tak vyběhne právě i ta blbost "Prověřená firma". To jsou teda borci, co hledají blbce....
Neznámý Nebezpečné
46.33.*.*
12.04.2016
NO PŘESNĚ..DALŠÍ OSTRAVSKÁ PODVODNÁ FIRMA CO PARAZITUJE NA FIRMÁCH..ZA NESMYSLNÝ CERTIFIKÁT K NIČEMU...TOTO MI POSLALI..NAVÍC SE SNAŽÍ PŮSOBIT ŽE TO MUSÍM ZAPLATIT..KDYŽ MĚLI TAKOVÉ VELKÉ NÁKLADY S TÍM..ŽE MI VOLAJ JAKO TAJNÝ ZÁKAZNÍK...NEUVĚŘITELNÁ DRZOST
Dobrý den.
V návaznosti na studie prováděné firmou Imago! Company Czech republic s.r.o. Bychom Vám ještě jednou rádi poblahopřáli k tak senzačnímu výsledku celostátního projektu Telefon Tajemného Klienta.
Zkoumali jsme úroveň kvality zákaznického servisu, znalosti v daném oboru a výrobků či služeb společnosti a profesionální přístup k požadavkům spotřebitele. V rozhovoru s vámi byly skryté otázky, které byly navrženy k testování kompetencí a profesionality Vaší firmy. Srdečně Vám blahopřejeme, protože jste na všechny otázky odpověděli správně.
Díky tomu bychom Vám rádi zaslali osvědčení kvality (vzor osvědčení) za profesionalitu firmy a plaketu, která je důkazem Vaší odbornosti. Myslím, že by jste se měli podělit o své výsledky průzkumu i se zákazníky! Na osvědčení se nachází datum a čas studie (2016-03-16 14:39). Kromě osvědčení Vás přidáme na stránky www.telefontajemnehoklienta.cz, na kterých jsou uvedeny všechny firmy, které prošly touto studií pozitivně.
Také budete mít k dispozici vzor razítka a banneru, které lze umístit na propagační materiály, webové stránky či Facebookový účet. Údaje k přihlášení na webové stránky projektu Vám rádi zašleme kurýrem do 5dnů. Jak již bylo zmíněno v hovoru, tato studie je nákladná, proto Vám bude při doručení účtován jednorázový poplatek ve výši 2994Kč. Cena je už i s poštovným a platí se při převzetí u kurýra.
Jako speciální nabídku pro Vás máme možnost tuto částku rozložit do 2 splátek. Samožřejmě obdržíte fakturu, kterou si můžete odečíst od daně z příjmu. Nevážete se žádnou smlouvou a každá ze tří splátek činí 1497Kč. První splátka je splatná při převzetí ocenění od kurýra a následující dvě každý nadcházející měsíc také kurýrovi.
Ještě jednou Vám blahopřejeme a dovolte mi, abych Vás brzy kontaktovala a dověděla se výsledek Vašeho rozhodnutí.
S pozdravem,
Zdenka Sosnovcova
ImaGO! Company Czech Republic s.r.o.
ul. Výstavní 1928/9
702 00 Ostrava
Neznámý Nebezpečné
84.242.*.*
11.11.2015
Dnes jsem měla podobný hovor s paní Sosnovcovou údajně ze společnosti CVNK (Centrum Výzkumu Názorů Klientů s.r.o.) týkající se výsledků průzkumu společností zpracovaný touto firmou s tím, že mi posílají certifikát o našem úspěchu v průzkumu, voděodolnou samolepku a po kurýrovi přístupové údaje do elektronického portálu firem za jednorázový poplatek 968 Kč. Zajímavé je, že tato firma má na webu jiný tvar telefonu, než ze kterého bylo voláno. Pokud se mi k tomuto telefonátu nevyjádří samotná firma CVNK, zda s tím má něco společného, tak samozřejmě zásilku nepřevezmeme, ani neuhradíme.
Průzkum Obtěžující
79.120.*.*
09.11.2015
Nabízejí nějaký nesmyslný certifikát. Cílem je pravděpodobně vás napálit a získat od vás peníze.
Telemarketing Nebezpečné
88.102.*.*
16.10.2015
Hovor se týkal jakého si prověřování internetových recenzí na ubytování. Prý jsme kladně hodnoceni a dostaneme certifikát s nálepkou. Musíme ale zaplatit 968Kč. Při odmítnutí byli velice nepříjemní. Na číslo se nedá zpátky zavolat.
Neznámý Obtěžující
109.80.*.*

Další podobná telefonní čísla