• +420 225 020 002 , +420225020002 Možné formáty čísla:
  • 2223 Počet hledání:
  • 17.06.2024 Naposledy hledáno:
  • Průměrné hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 3 Počet komentářů:
  • 21.08.2019 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla 225020002 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 225020002. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle 225020002 napsali:

  • POZOR! Určitě se nejedná o nabídku zboží nebo služeb. Jste možná tzv. #Z...
  • Paranoia některých zdejších uživatelů je neuvěřitelná. Takovou snůšku ne...
  • Naštěstí jsem to nevzala. A děkuji za komentáře, zase bych byla akorát n...
datum komentář ip adresa
21.08.2019
Paranoia některých zdejších uživatelů je neuvěřitelná. Takovou snůšku nesmyslů v jediném přispěvku jsem dlouho neviděl.

Jedná se o číslo automatu/služby, která kontroluje, zda je volané číslo dostupné předtím, než jej vytočí člověk. Zpravidla pak do několika minut následuje hovor od reálného uživatele. V mém případě má vlastní banka. Šetří jim to čas, nic víc, nic míň.
Bezpečné číslo Neutrální
195.181.*.*
07.02.2019
POZOR! Určitě se nejedná o nabídku zboží nebo služeb. Jste možná tzv. #ZacílenáOsoba (#TargetedIndividual), která je nepřetržitě sledována nějakou skupinou neznámých pachatelů -tzv. organizovaný #GangStalking. Nesledují vás náhodou tajné služby nebo dokonce rozvědka nějakého státu? Možná jdou po vás na základě nějaké falešné stopy, kterou jím někdo škodolibý z vašeho okolí podstrčil a oni naletěli. Každopádně jsou šťastní, že mohou někoho šikanovat a mají za to královsky zaplaceno (ne náhodou z naších daní?). Jedná se pravděpodobně o zjišťování GPS souřadnic, kde se zrovna nacházíte. Někdy Vám stačí se podívat z okna a ve vzdálenosti na kterou si nedokážete opsat registrační značku auta, vám z tohoto zaparkovaného auta někdo svítí do Vaších oken velmi silnými pozicírovanými - zvedacímí, často xenonovými světlomety v kombinaci s laserových paprskem, neboť zároveň provádějí nově vyvíjený dálkový odposlech - zpětným odrazem laseru od okénní tabule.
Cítíte někdy krátkou, milisekundovou el.ránu do hlavy, přesněji přímo do mozku, jako byste byl(-a) zasažen nějakým dálkovým, přes stěny procházejícím #elektro-paralyzérem? V tom momentu vám nečekaně tito pachatelé značně zvednou tlak krve mikrovlnými zbraněmi? Provádějí Vám spoustu dalších ohavností nově vyvíjenými elektromagnetickými, radiofrekvenčními zbraněmi, zbraněmi směrovaného energetického výboje #DEW? Cítíte někdy bolestivý útok #mikrovlnými zbraněmi anebo vás násilně uspávají a přitom ještě před pár sekundami jste necítili žádnou únavu? Možná, že Vás vybrali k 24/7 torturování jako pokusného králíka k militaristickým experimentům Mind Control - dálkové elektronické ovládání mysli? Možná byste se měli obrátit na nezávislá, liberální média, což je pravděpodobně jediný způsob obrany v této záležitosti. A taky vyhledat další obětí, ať nejednáte sám (sama).
Anebo hledat pomoc mezinárodně ?
Neznámý Nebezpečné
46.228.*.*
05.02.2019
Naštěstí jsem to nevzala. A děkuji za komentáře, zase bych byla akorát naštvaná.
Neznámý Neutrální
77.236.*.*

Další podobná telefonní čísla