• +420 222 201 505 , +420222201505 Možné formáty čísla:
  • 1788 Počet hledání:
  • 17.06.2024 Naposledy hledáno:
  • Průměrné hodnocení:
    5 - Nebezpečné
  • 1 Počet komentářů:
  • 28.05.2021 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla 222201505 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 222201505. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle 222201505 napsali:

  • Nejhorší firma v ČR, maximálně neseriózní! Jen proto, aby vám prodali ně...
datum komentář ip adresa
28.05.2021
Nejhorší firma v ČR, maximálně neseriózní! Jen proto, aby vám prodali některý ze svých velmi nekvalitních čínských výrobků ohrožujících zdraví, vám budou lhát! Velmi klamavá reklama! Například u matrací, jak jsou strašně kvalitní, přitom když se poté (bohužel pozdě, až vás bude vše ráno bolet) obrátíte na skutečné experty v oboru a řeknete jim, že máte matraci Dormeo, tak se smějí, že jste další, kdo jim naletěl! Současně byl odborníkem vysvětlen velmi podrobně důvod, proč záda, ramena i kyčle z matrací Dormeo bolí, a současně sděleno, že bude bolet dále, ba se bude stav zhoršovat! A taktéž odborně vysvětlili důvod, proč tomu tak u těchto nekvalitních matrací je.

Po pár měsících na této matraci budete mít doslova zničený pohybový aparát! Nastanou bolesti zad a neuvěřitelné bolesti ramen, a dokonce i kyčlí! Po této zkušenosti jsme matrace Dormeo po půl roce odstavili a oslovili kvalitního českého výrobce matrací z kvalitní paměťové pěny a ejhle – záda, ramena i kyčle po pár dnech přestávají bolet! Více není jistě co dodat.

A jak se k tomu postavila firma Studio Moderna? Nejdříve několik týdnů absolutně žádná reakce, a až na urgenci odpověděli, že nemáme na odstoupení od smlouvy, vrácení matrací a získání zpět zaplacených 15 tisíc nárok! Jednání velmi neseriózní a arogantní!

Když vás budou lákat, budou s vámi jednat v rukavičkách. Až nastane problém, který budete chtít řešit, pošlou vás doslova někam! Chovají se doslova jako prasata!
Je jim naprosto jedno, že si na jejich velmi nekvalitních matracích z plečkového molitanu zničíte zdraví. Hlavní je, že na vás vydělají tisíce na matraci, kterou pro ně z obyčejného molitanu vyrobí v Číně za doslova pár stovek!

Nehazardujte se svým zdravím a kupte si kvalitní matraci s paměťovou pěnou od českého výrobce a rozhodně ne čínskou plečku Dormeo, u které jediné, co je kvalitní, je bohužel pouze marketing, nikoli samotné výrobky!
Nenechte se nachytat na jejich lži o „kvalitě“!
Telemarketing Nebezpečné
178.23.*.*

Další podobná telefonní čísla