• 878 Počet hledání:
 • 07.06.2020 Naposledy hledáno:
 • Průměrné hodnocení:
  3 - Neutrální
 • 6 Počet komentářů:
 • 29.10.2014 Poslední komentář:

Pokud jste z telefonního čísla +421423210101 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo +421423210101. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Uživatelé o telefonním čísle +421423210101 napsali:

 • Takže, to číslo je Studio Moderna - Slovensko, nedovolali se mi dnes do...
 • jj volali mi taky :-) ale nedovolali V rámci objednávek člověk souhlas...
 • Volají mi neustále ...takže blokace nedá se svítit, a to jsem jen na žá...
 • Poslední 3 dny mi volají třikrát i vícekrát denně-nevím co s tím sledují...
 • nedaj pokoj a nedaj pokoj...vytípávám to,a stejně za chvilku zkoušej mou...
datum komentář ip adresa
29.10.2014
Pořád otravují a dokonce i v Česku.
Neznámý Obtěžující
88.102.*.*
03.07.2013
nedaj pokoj a nedaj pokoj...vytípávám to,a stejně za chvilku zkoušej mou trpělivost znova a znova
Neznámý Obtěžující
89.29.*.*
26.06.2013
Poslední 3 dny mi volají třikrát i vícekrát denně-nevím co s tím sledují,to snad je už i trestné takhle obtěžovat lidi!!!Dnes opět volali třikát-nechají i 17krát zvonit!!


Neznámý Neutrální
78.102.*.*
12.03.2013
Volají mi neustále ...takže blokace nedá se svítit, a to jsem jen na žádost mamky od Dormea koupila tu pamětovou pěnu na matrace... tátovi k narozeninám... stejně to bylo jen na základě reklamy..ale od té doby mám minimálně 1x do měsíce mi furt volají kvuli nějakým nabídkám a to jsem jim řekla, že se když tak ovzu sama, ale at mi neustále nevolají. Stejně neposlechnou..takže jedině ta blokace
Telemarketing Obtěžující
85.71.*.*
04.03.2013
Takže, to číslo je Studio Moderna - Slovensko,
nedovolali se mi dnes dopoledne na moje soukromý číslo :-) , tak jsem jim to nakonec zvedl na služebním (to jsem uvedl taky kdysi)
kdysi jsem si něco objednal - ono to souvisí s Dormeo.cz
no a teď neustále otravujou s nabídkama :-)
nádobí, polštáře, deky, ... - super sleva pro vás jenom dnes
a členství VIP na rok za 590,- nechcete? slevy v tisících obchodech, nikdy nevíte kdy s eto bude hodit, ušetříte,.... blablabla
tak jsem si ji vychutnal cca 20 minut :-) a nakonec jsem ji vyvrátil celou její naučenou "bibli marketingu" a vše jsem zavrhl a tak se rychle odporoučela a skončila.
samozřejmě jsem nechal zrušit volání na moje telefonní číslo

takže doporučuju zvednout, vychutnat si je pěkně dlouho :-), pak všechno odmítnout - musíte odolat jakýmkoliv svodům, a pak zrušit volání na vaše číslo, nechte si to opravdu potvrdit že to ruší. No a pak budete mít klid :-)
Telemarketing Užitečné
194.213.*.*
04.03.2013
jj volali mi taky :-) ale nedovolali
V rámci objednávek člověk souhlasí s určitýma podmínkama, že ho můžou kontaktovat za účelem dalších nabídek - to je OK, ale je možné, aby zákazníkovi volali z jiného státu? to snad jedině, kdyby ten shop měl místo podnikání v tom daném státu, ze kterého mu pak volají. Ale pokud má místo podnikání v Čechách, tak mu přece nemůžou volat z jiného státu! Nebo jo? Oni si v těch podmínkách možná specifikují, že můžou poskytnout kontaktní údaje i svým dceřiným společnostem, pak by teda mohli obtěžovat třeba i z např. TVshop.sk, dormeo.sk, apod. což je tak trošku nefér pro zákazníka, protože si kdysi něco objednal z českýho serveru, a pak ho někdo kontaktuje ze Slovenska? Ale co naděláme, málokdo pořádně čte podmínky. Nemohl by se na toto podívat nějaký právník z lidu?
:-)
Neznámý Obtěžující
194.213.*.*

Další podobná telefonní čísla